Autor Wątek: banksterka i inni wyzyskiwacze  (Przeczytany 653 razy)

privskol

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
banksterka i inni wyzyskiwacze
« dnia: Marzec 28, 2018, 10:13:36 »
Witam , panie Bogdanie , pozwolę odnieść się do komentarza , zacznę od tego że podziwiam Tomka za to co robi , nie chciałem być źle zrozumiany , podziwiam wszystkich którzy chcą inaczej niż jest teraz bo większość w grupie jest na podobnym poziomie myślenia... i to bardzo dobrze !!! ja też do nich należę . Nie mam pewności co do tego że tak będzie i nie zakładam z góry że się nie uda , jednak nie można nie brać pod uwagę zagrożeń i manipulacji ....nie tylko rządów ale też banksterów i elit które kierują rynkiem spożywczym i leczniczym i wojskowym
ponad 300 tu lat mają plan który realizują etapami w celu zawładnięcia ludzkością w każdej dziedzinie życia , począwszy od drobiazgów , zakazów nakazów , ustaw itp . ludziom wydaje się że są wolni a tak naprawdę to nic nie mogą bez zgody lub wiedzy kogoś kto gdzieś ma wyższe "uprawnienia" , Umowy , dane , kontrola , itp. wszędzie na każdym kroku . Połowa ludzi na świecie żyje w systemie który ich karmi , żyją na układach z systemem i czerpią z niego .... Tych którzy myślą jak Tomek , Pan i pewnie ja jest wcale nie tak wielu i

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
vent-team watahazlotegokla sawanna ka1997 fairth